Přepravní služby

Kamionová doprava

Celokamionová doprava je základ naší činnosti. Vždy pro vás najdeme rychlé řešení pro přepravu vašeho zboží. V rámci evropské unie doručíme celokamionovou zásilku do 48 hodin.

Operativně reagujeme na vaše požadavky a dle destinace místa nakládky jsem schopni zajistit přistavení kamionu dle vašich požadavků do 2 hodin od objednávky.

Přepravované zboží pojišťujeme z titulu odpovědnosti dopravce dle úmluvy CMR. Na vaše přání připojistíme zásilky proti veškerým možným rizikům v průběhu přepravy.

Kamionová přeprava

 

Přeprava palet

Přeprava palet, na kterých je naloženo zboží, je rychlé a cenově dostupné řešení vašich individuálních potřeb. Je samozřejmé, že dokážeme zajistit právě tolik místa na kamionu kolik potřebujete za výhodnou cenu.

V dnešní době je možné vybírat ze dvou typů palet, které se používají k vnitrostátní i mezinárodní přepravě nákladů, balíků, zboží nebo třeba nadměrných zásilek:

  • Euro palety (normalizované rozměry 120*80cm)
  • Jednocestné palety (určeny na jedno použití, volitelné rozměry)

Přeprava balíků

 

Přeprava balíků

Dovolte nám převzít Vaše balíky a postarat se o ně. Vnitrostátní i mezinárodní přepravu balíku realizujeme pomocí linkových kamionů. Díky naším spolehlivým partnerům můžete také využít leteckou či námořní přepravu.

Přeprava balíků

 

Expresní přeprava

Spěcháte s doručením Vaší zásilky? Potřebujete, aby byl balík či paleta na místě doručení co nejdříve? Pokud ano, věřte, že pro Vás bude představovat opravdu skvělou možnost právě expresní zásilková služba, díky které nebude problémem doručit Vaši zásilku na dané místo v co nejrychlejším možném čase.

Expresní přeprava

 

Speciální přeprava

Pokud máte požadavky na leteckou, popř. námořní přepravu, neváhejte nás kontaktovat. Naši smluvní partneři mají bohaté zkušenosti  s přepravami po moři i vzduchem.

ADR? Nebezpečný náklad? Vybereme pro vás přepravce který má veškeré potřebné povolení k přepravám nebezpečných nákladů.

Stejně tak pro vás dokážeme zajistit přepravu nadměrného nákladu jak v rámci ČR tak po celé Evropě.

Speciální přeprava

Portfolio